Polski show-biznes tworzą setki, a nawet tysiące muzyków, wokalistów, tancerzy, aktorów. Z powodu dużej konkurencji trudno jest przyciągnąć uwagę widza. Widza, który stał się bardzo wymagający. Podczas koncertów nie wystarcza nam już dobra muzyka. Oczekujemy czegoś więcej – widowiska. Produkty dostępne w kategorii oświetlenie i efekty estradowe pomogą stworzyć show, które zachwyci widzów.

Asortyment z kategorii oświetlenie i efekty estradowe uświetni występy podczas festiwali i koncertów w plenerze i salach koncertowych. Oświetlenie i efekty estradowe to obowiązkowe wyposażenie pubów, barów i klubów, które chcą gościć klientów nastawionych na dobrą zabawę. Oświetlenie i efekty estradowe wprowadzą w odpowiedni nastrój widzów przedstawień teatralnych czy tanecznych.

W kategorii oświetlenie i efekty estradowe dostępne są produkty, które można zamontować w mniejszych pomieszczeniach, w dużych salach koncertowych oraz w plenerze. Filtry Ceneo.pl pomogą odszukać produkt w odpowiednim przedziale cenowym. Sprzęt oświetleniowy, między innymi reflektory, lasery, kule i stroboskopy, wzbogacą przedstawienie lub koncert o piękną grę świateł bądź skierują spojrzenia widzów we właściwe miejsce. Wytwornice baniek i wytwornice piany będą idealnym uzupełnieniem gorączki sobotniej nocy podczas klubowych popisów tanecznych. Wytwornice śniegu i wytwornice mgły wytworzą aurę tajemniczości i mroczności podczas przedstawień. Najlepsi producenci asortymentu z kategorii oświetlenie i efekty estradowe są gwarancją wręcz hollywoodzkich efektów specjalnych.


Ranking najpopularniejszych produktów
Pozycja
Procent odsłon Cena minimalna Cena maksymalna
10 American DJ Octo Beam
7% 629 zł 1069 zł
9 American DJ Inno Spot LED
7% 1650 zł 3499 zł
8 Showtec LED PAR 56 Short Eco czarny
8% 169 zł 199 zł
7 Showtec Phantom 50 LED Spot MK II
8% 1886 zł 4329 zł
6 Laserworld CS-1000RGB
8% 1892 zł 2060 zł
5 Showtec Phantom 25
9% 649 zł 1801 zł
4 Showtec Phantom 75 LED Spot
11% 2789 zł 3650 zł
3 Nn Laser - Mini Projektor Laserowy - 3D - 2 Kolory - + Statyw
12% 52.99 zł 74.99 zł
2 Showtec LED LIGHT BAR 8
13% 339 zł 520 zł
1 American DJ Inno Pocket Spot
17% 999 zł 2449 zł
Prezentacja najpopularniejszych produktów

Nn Laser - Mini Projektor Laserowy - 3D - 2 Kolory - + Statyw

Laser nadaje się idealnie na mniejsze i średnie imprezy. Efekt zdecydowanie najlepiej wygląda w ciemnym otoczeniu oraz w dymie. To urządzenie charakteryzuje się mocą wyższą niż wiele droższych laserów. To niewielkie urządzenie posiada dwie diody zieloną i czerwoną. Urządzenie szczególnie polecane dla: DJ, Zespoły, bary, puby, kluby, lodowiska, DTV, imprezy rodzinne, itd. Na obudowie zamontowany jest potencjometr regulujący wyświetlane wzory, a także ich częstotliwość. Wiązki lasera zawierają od 50 do 500 punktów co gwarantuję bardzo rozległy obszar świetlny oraz odpowiedni efekt wizualny. Kolory generowane przez laser to czerwony i zielony które układają różne wzory.

Cena od 52.99 do 74.99 zł

Showtec LED LIGHT BAR 8

LED Light bar 8 to kolejny członek rodziny listew Showtec. Wyposażony w 240 sztuk 10mm LED w podstawowych kolorach czerwony, zielony, niebieski.
Zaletą tego modelu jest podział na 8 sekcji, co pozwala na tworzenie pięknych przepływów kolorów czy efektu ruchu światła.
Posiada wiele trybów DMX do optymalnej kontroli ze sterownika jak również działanie na dźwięk co ułatwia przeróżne zastosowania.

Cena od 339 do 520 zł

American DJ Inno Pocket Spot

Inno Pocket Spot jest mini ruchomą głową wyposażoną w jasną 10W białą diodę LED. Jego kompaktowe wymiary i niewielka waga sprawia, że jest idealny dla mobilnych artystów, małych klubów, barów, lodowisk, punktów handlowych oraz do każdej mobilnej produkcji.
Wyposażony w 7 kolorów plus biały, 7 obrotowych gobo (stałych) plus spot i niezależną tarczę koloru. Głowica jest bardzo kompaktowa i lekka co sprawia że ruch w PAN/TILT jest bardzo szybki.
Inne metody sterowania to między innymi: Sound Active z 4 wbudowanymi programami świetlnymi lub DMX gdzie zaprogramujesz własne light show.

Cena od 999 do 2449 zł


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: rankingi sprzętu
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 553  razy.