Gatunek:
Dystrybutor:
Premiera: 10 Lipiec 2015


 

Opis:


„Zabierz Empik.com… na wakacje” to album muzyczny przygotowany przez empik.com z myślą o wakacyjnych podróżach i wyjazdach. Znalazł się na nim wybór przebojów zagranicznych i polskich, które już od pierwszych dźwięków wprowadzą Was w wyjątkowo letni nastrój. To idealna płyta zarówno na wakacyjne imprezy z przyjaciółmi, jak i długie, rodzinne podróże.

Na płytę „Zabierz empik.com… na wakacje” składa się 21 wakacyjnych utworów. Wśród nich usłyszycie piosenki ze szczytów list przebojów ostatnich lat takie jak „I Love It” szwedzkiego duetu Icona Pop czy „Riptide” w wykonaniu Australijczyka Vance Joya. Na składance nie mogło zabraknąć także rodzimych akcentów choćby takich jak „Urke” zespołu Wilki, „Otwieram wino” Sidneya Polaka z Pezetem czy „Małych rzeczy” Sylwii Grzeszczak. Całości dopełniają wakacyjne evergreeny „Cruel Summer” zespołu Bananarama z 1983 roku, „La Bamba” zespołu Los Lobos.

„Chcieliśmy stworzyć wyjątkową, wakacyjną składankę dla naszych klientów. Jest to edycja limitowana, która trafi jedynie do 2000 osób! Za produkcję płyty odpowiada Warner Music Poland, renomowana firma fonograficzna, reprezentująca katalogi największych międzynarodowych wytwórni. Wspólnie postaraliśmy się, by na płycie znalazły się najlepsze, letnie hity, które umilą klientom empik.com czas urlopów”.

 

Teledysk:

 

Tracklista:

1. Marques – Vayamos Companeros
2. Jason Derulo – Stupid Love
3. Cash Cash – Take Me Home
4. Liber feat. Natalia Szroeder – Teraz Ty
5. Nonono – Pumpin Blood
6. Inner Circle – Sweat ( A La La La La Long)
7. Sidney Polak feat. Pezet – Otwieram Wino
8. Chromeo – Jealous
9. Chic – Le Freak
10. Bananarama – Cruel Summer
11. Los Lobos – La Bamba
12. Wilki – Urke
13. Vance Joy – Riptide
14. Icona Pop – I Love It
15. Mans Zelmerlow – Cara Mia
16. Sylkwia Grzeszczak – Małe rzeczy
17. OCN feat. Jamal – Definicje
18. Nico & Vinz – Am I Wrong
19. Bronski Beat – Smalltown Boy
20. All Saints – Pure Shores
21. Little Eva – Locomotion

 
 
 

Katagoria: Płytoteka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 452  razy.