ulice-bogow
Gatunek:
Dystrybutor:
Premiera: 07 Październik 2015


 

Opis:


Album Miuosha, w całości wyprodukowany przez jednego producenta – Fleczera. Tym razem wśród gości nie znajdziemy nikogo z przedstawicieli sceny rapowej, usłyszymy natomiast formację The Voices, Kasię Golomską i… Budkę Suflera.

Miuosh (właść. Miłosz Borycki) to raper mający na koncie imponujący dorobek artystyczny – 12 albumów studyjnych, niezliczoną ilość koncertów i ogromne grono słuchaczy. Sześć Złotych Płyt, jedna Platynowa, wspólne koncerty i album z Radzimirem Dębskim i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia – to wszystko pokazuje, że droga, którą wybrał katowicki muzyk mocno różni się od standardowych, hip-hopowych ścieżek… i jest właściwa. „Ulice Bogów” to album nawiązujący klimatem do klasyki gatunku. Oparty o brzmienia, które rządziły muzyką rap w latach 90-tych krążek to jednocześnie najmocniejsza pozycja w dyskografii rapera, swoiste „The Best Of…” tego co potrafi stworzyć i oddać w ręce słuchaczy.

Do pracy nad tym wydawnictwem wytwórnia zaangażowała najlepszych w Polsce realizatorów dźwięku, specjalistów od masteringu, twórców wideoklipów i grafików – po to, aby album „Ulice Bogów” był dopracowany w największym stopniu jakim tylko się da.

 

Teledysk:

 

Tracklista:

1. Intro / Przerwa
2. Sinusoida
3. Ulice Bogów
4. Chicago
5. Za Mną
6. Brud I Tusz (feat. Kasia Golomska)
7. Ambicje
8. Byliśmy / 1.5
9. Małpy
10. Po Drugiej Stronie (feat. The Voices)
11. Wizje (feat. Budka Suflera)
12. Outro / Bez Przerwy

 
 
 

Katagoria: Płytoteka
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1543  razy.