Ludzie mówią różne rzeczy
Gatunek: ,
Dystrybutor:
Premiera: 18 Wrzesień 2015


 

Opis:


Na albumie Kuby Knapa muzycznie możecie spodziewać się g-funkowych akcentów, ale również podkładów inspirowanych amerykańskim południem. Płytę, poza poza bonus trackiem dostępnym tylko w edycji specjalnej wyprodukował Jorgus Kiler. Całość została analogowo zmiksowana przez Antoniego Wróbla i zmasterowana przez Deszczu Strugi – asów z działającego na najwyższym poziomie OtraBarwa Studio. Mało?

Wśród gości możecie spodziewać się między innymi: Ero i Kosiego z JWP, Zetenwupe i Ryfy Ri. Teksty raz zaskakują, innym razem frustrują, by po chwili rozbawić czy dać powód do rozkminy. Vaib to słowo klucz. Płyta buja, niezależnie czy temat utworu jest poważny, czy z przymrużeniem oka – Kuba jak zwykle w niewymuszony sposób wchodzi w bity po prostu dając dobro, rap pierwszej klasy. Funk nigdy nie zginie!

O oprawę graficzną „Ludzie mówią różne rzeczy” zadbali Julia Knap oraz Tomek Miszkin. Kiedy ostatnio jakaś okładka tak przykuła Wasz wzrok? A spróbujcie wejść w historie ludzi, którzy na niej widnieją!

 

Teledysk:

 

Tracklista:

1. Wahadło gościnnie Kosi i ERO (JWP)
2. Niepotrzebnie
3. Sprane czapki
4. Zmiana śpiewki
5. Nawet jak ktoś krzyczy
6. Ludzie mówią różne rzeczy
7. Gdzieś w Polsce
8. To Ci powiem
9. Co byś zrobił
10. Skutki jarania bobka
11. Znajdę cuty
12. Daj mi buzi skrecze
13. Uwierz
14. Nie przetłumaczysz
15. Każę światu się bujać

 
 
 

Katagoria: Płytoteka
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1094  razy.