Krime Story
Gatunek: ,
Dystrybutor:
Premiera: 22 Kwiecień 2016


 

Opis:


Album „Krime Story” to koncepcyjny projekt Kaliego, będący jednocześnie jego czwartym solowym krążkiem, opartym na książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w grudniu 2015. Autor krążka udziela głosu głównemu bohaterowi przez którego przemawia chciwość, zagubienie, hedonistyczne podejście do życia i brak perspektyw wydostania się z miejskiego getta.

Album „Krime Story” to podróż po mrocznych rejonach egzystencji młodego człowieka zmierzającego nieuchronnie ku przepaści i zatraceniu. Dopuszczony do głosu Krime jest wulgarny, bezprecedensowy i szczery do bólu ale na jego ścieżce zdarzają się momenty zatrzymania i konsternacji co czyni album KS wiernym odwzorowaniem losów głównego bohatera spisanych prozą.

Album KS to 16 pełnych utworów, wzbogaconych o liczne skity oraz narracje Kaliego cytowane wprost z powieści co sprawia, że słuchacz otrzyma w swe ręce 80 minutowy teleport do świata zbrodni. Tym razem Kali postawił na takich producentów jak Sherlock, Young Veteran$ (Chris Carson & Kendo), SoDrumatic, Julas, Gibbs, Sergiusz, PSR czy I’Scream. Przygotowane kompozycje to szeroki wachlarz nowoczesnego brzmienia aczkolwiek na KS nie zabraknie modernistycznej klasyki.

 

Teledysk:

 

Tracklista:

1. Kali – KRIME STORY PROLOG
2. Kali – MÓW MU KRIME
3. Krime – NA DZIELNI
4. Kali- LOLITA
5. Krime – PENGA
6. Krime – LATAWICA
7. Krime – ŻYWY CZY MARTWY
8. Krime – KING KONG
9. Krime – NA DNIE
10. Kali – GDY BĘDZIE ZA PÓŹNO
11. Kali – PRZEZNACZENIE
12. Krime – LICHO NIE ŚPI
13. Krime – SZCZUR WE MGLE
14. Krime – LEP
15. Krime – PROMIENIE
16. Kali – PÓKI ŚMIERĆ NAS NIE ROZŁĄCZY (UPADEK)

 
 
 

Katagoria: Płytoteka
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 791  razy.