Dotykaj Rezerwat
Gatunek:
Dystrybutor:
Premiera: 20 Maj 2016


 

Opis:


Krążek zatytułowany „Dotykaj” jest trzecią oficjalną płytą Rezerwatu. Po długim wydawniczym milczeniu Rezerwat powraca z zupełnie nową płytą. – „Oddajemy Wam płytę niezwykłą, przepełnioną duchem najlepszych czasów dla muzyki rockowej w Polsce, a jednocześnie nowoczesną i z pewnością nietuzinkową” – mówi Andrzej Adamiak, lider Rezerwatu.
 
Na płycie „Dotykaj” znajduje się 11 premierowych utworów Rezerwatu oraz jako bonus track specjalna wersja największe hitu zespołu pt. „Zaopiekuj się mną”.
 
Dotychczas Rezerwat wydał – nie licząc kompilacji – dwa autorskie albumy: „Rezerwat” (1984 r.) oraz „Serce” (1987 r.). Pochodzące z nich utwory, takie jak np.: „Obserwator”, „Zaopiekuj się mną’’, „Parasolki” czy ,,Kocha Ciebie niebo” uczyniły formację kultową już w latach `80 i `90. Cieszy się zresztą tym statusem do dzień.

Rezerwat to legendarna grupa rockowa założona w 1982 roku w Łodzi. Jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce. Czołową postacią grupy jest jej założyciel i autor większości materiału Andrzej Adamiak – kompozytor, autor tekstów, producent, wokalista i gitarzysta basowy. Zespół ma na swoim koncie blisko milion sprzedanych płyt długogrających i ponad milion składanek.

 

Teledysk:

 

Tracklista:

1. Fortepiany
2. Armia Boga
3. Zostaw zapach swój
4. Tylko dotykaj
5. Jestem ulicą
6. Miliony słońc
7. Twoje czary
8. Łagodnie
9. Moja Lolita
10. Podrzucę małpie banana
11. Niedźwiedź – Brat z Krainy Bolszewików

 
 
 

Katagoria: Płytoteka
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 721  razy.