Gatunek:
Dystrybutor:
Premiera: 04 Maj 2015


 

Opis:


Muzycy zespołu Perfect zawsze mieli tą niezwykłą umiejętność, która pozwalała im wybrać właściwą drogę i zachować autentyczność i szacunek słuchaczy bez względu na okoliczności a jakimi przyszło im się zmagać. A że zespół istnieje już niemal czterdzieści lat, to i przygód zdarzyło się po drodze wiele. Jubileusz XXXV-lecia obchodzony w roku 2015 jest stosując ścisłą chronologię, rocznicą nie tyle powstania grupy, co jej pierwszego koncertu w warszawskim klubie Stodoła.

Później był stan wojenny, zmiany składu przez który przewinęło się ponad dwadzieścia osób, okres kłótni i później zgody, upadki i wzloty, jak w prawdziwym rockowym zespole.

Jedno co nie zmieniło się nigdy, to jakość piosenek komponowanych i wykonywanych przez Perfect. Takie utwory jak „Chcemy być sobą”, „Pepe wróć”, „Idź precz” czy wreszcie kultowa „Autobiografia” są klasyką polskiej muzyki rockowej i zostaną nią już na zawsze. Perfect przetrwał prawie cztery dekady także dzięki oddanym i wiernym fanom, którzy zapełniają sale koncertowe, kupują płyty, oddają głosy na listach przebojów. To właśnie oni dają muzykom siłę i wiarę w to, że warto cały czas wracać na scenę i do studia.

Perfect ma na koncie dziewięć albumów i niezliczoną ilość przebojów. Kilkanaście spośród tych najważniejszych, prezentujemy państwu w ramach serii Bursztynowa Kolekcja empik. Nie trzeba wielu słów, to po prostu jest Perfect.

 
 
 
 

Katagoria: Płytoteka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 672  razy.