Bridget Jones’s Baby (Bridget Jones 3 PL)
Gatunek:
Dystrybutor:
Premiera: 16 Wrzesień 2016


 

Opis:


Długo oczekiwana trzecia część perypetii Bridget Jones powraca do kin tej jesieni! Towarzysząca filmowi ścieżka dźwiękowa zawiera aż 19 tracków. Na płytę trafiły zarówno nieśmiertelne klasyki – m.in. Marvina Gaye’a, Dionne Warwick czy The Temptations, jak i współczesne nagrania takich artystów jak Ed Sheeran, Lily Allen czy Jess Glynne. Ponadto na soundtracku pojawią się premierowe single Ellie Goulding – „Still Falling For You”, a także Years & Years – „Meteorite”!

Na trzecią filmową część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones fani na całym świecie czekali lata. Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth – powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Oprócz Zellweger i Firtha, w filmie zobaczymy Patricka Dempsey’a a także laureatkę Oscara Emmę Thompson. Za reżyserię odpowiada Sharon Maguire, twórczyni „Pamiętnika Bridget Jones”.

Dwie poprzednie części filmu zarobiły ok. pół miliarda dolarów i zyskały status kultowych. Po zerwaniu z Markiem Darcy (Firth), Bridget Jones jest znowu singielką, a jej wymarzone „żyli długo i szczęśliwie” się nie wydarzyło. Bridget postanawia rzucić się w wir pracy jako producentka telewizyjna i mogłoby się wydawać, że nareszcie wszystko ma pod kontrolą. Do czasu, gdy na horyzoncie pojawia się przystojny Jack (Dempsey)…

 

Teledysk: Ellie Goulding: Still Falling For You

 

Tracklista:

1. Still Falling For You
2. Meteorite
3. Reignite
4. Thinking Out Loud (Campfire Version)
5. Hold My Hand
6. Slave To The Vibe
7. King
8. Run
9. Fuck You
10. The Hurting Time
11. Jump Around
12. That Lady, Pts 1&2
13. Walk On By
14. Just My Imagination
15. I Heard It Through The Grapevine
16. We Are Family
17. Ain’t No Stoppin’ Us Now
18. Race To Mark’s Flat
19. Wedding

 
 
 

Katagoria: Płytoteka
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 485  razy.