Select Page

gatunek: hip-hop

Ała

„Nic mnie tak nie dojeżdża, jak codzienność” śpiewa Mes wraz z Dawidem Podsiadło, bo nie ma tu miejsca na patos.

Read More

Bisz, Radex – Wilczy Humor

Lider Pustek nagrał płytę z Biszem! Album tego niecodziennego duetu noszący tytuł „Wilczy humor”” to kreatywna i niepozbawiona ironii podroż po różnych gatunkach i konwencjach.

Read More

Ameba

Album składa się z czternastu utworów, w których gościnnie usłyszeć można takich raperów jak: Hades, Rak Raczej, W.E.N.A, Małolat czy Paluch.

Read More

Mixtape 5

Kolejna produkcja to Mixtape 5, który składa się z 12 numerów/rozdziałów napisanych przez 34 raperów

Read More

Teen Spirit

Na albumie „Teen Spirit” znajduje się 5 zupełnie nowych utworów, a niektóre z nich zostały nagrane w najsłynniejszym studio na świecie – Abbey Road Studios.

Read More

Hip-Hop 2.0

„Hip-Hop 2.0” to wspólny album artystów zrzeszonych wokół labelu QueQuality i osoby Quebonafide.

Read More

Człowiek Duch

Album koncepcyjny, dojrzały muzycznie, liryczny, niełatwy, do czego już zdążył nas przyzwyczaić autor swoją twórczością, ale tym razem też nieco kontrowersyjny tematycznie.

Read More

Mam się świetnie

Na długo oczekiwanym krążku oprócz Gawrosza można usłyszeć zwrotki Ero, Gurala i Słonia, a za produkcję odpowiadają The Returners, Donatan, Sospecial, Sherlock, a także Stu Bangas i Dee Metto.

Read More

PRO8L3M

Przepełnione zwrotami akcji historie Oskara opowiedziane z właściwą mu finezją, dopełnia nowoczesne, brudne brzmienie muzyki Steeza, producenta albumu, odwołujące się do estetyki rodem z filmów sci-fi lat 80.

Read More