W kabarecie wciąż panują Starsi Panowie – aż 3, a jeżeli wliczyć panią Irenę to 4, płyty w dziesiątce.

Na liście przegląd kabaretów od lat 30 po współczesność. I właśnie kabaretowy dzień dzisiejszy, w wyśpiewanych komentarzach Kabaretu Moralnego Niepokoju na 1 miejscu notowania muzyki kabaretowej w Matrasie.


Notowanie z dnia:  21 Kwiecień 2015


10

Bandyckie Piosenki z Rosji. Michael Fedoroff

9

Niniejszy wybór piosenek pochodzących z archiwum Polskiego Radia i Telewizji zawartych na tej płycie przedstawiają artystyczną sylwetkę Ireny Kwiatkowskiej…

8

Współtworzyli Krakowskie Spotkanie z Balladą, z najlepszego, najśmieszniejszego ich okresu. I to właśnie z tych lat pochodzą skecze które będą nas bawić na tej płycie, tak jak przed laty bawiły telewidzów i widzów zgromadzonych w studiu.

7

Na płycie znajduje się 30 utworów, które każdy zna i każdy sobie nuci.

6

Zbiór piosenek w wykonaniu Krystyny Tkacz. Gwiazda piosenki aktorskiej i szklanego ekranu prezentuje swoje interpretacje utworów Kurta Tucholskyego.

5

Czterdzieści niezapomnianych piosenek Kabaretu Starszych Panów. Wersja zremasterowana, na podstawie oryginalnych taśm analogowych.

4

Muzyka polskich kabaretów lat 1930-1940.

3

Bracia Figo Fagot dali się już poznać całej Polsce z takimi przebojami jak „Bożenka” czy „Wóda zryje banię”.

2

Piosenki Kabaretu Starszych Panów od A do Z (6 CD)

To właśnie przede wszystkim piosenki utorowały nam drogę do kabaretowych nagród w pierwszym okresie istnienia naszej grupy, kiedy współtworzyli ją obecni na płycie Karolina, Kasia i Paweł.

 
 

Katagoria: w księgarniach
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 414  razy.