Kolędy na jazzowo, ludowo, dla dzieci. Kolędy w brzmieniu sprzed wieków i w nowych aranżacjach. Dla każdego kolęda, jakiej chciałby posłuchać nie tylko w Boże Narodzenie.


Notowanie z dnia:  3 Grudzień 2015


10
Kolędy

Gdy śliczna panna, Lulajże Jezuniu czy Wśród nocnej ciszy w wykonaniu pana Jerzego, z pewnością umilą wigilijną kolację i całe bożonarodzeniowe święta.

9
Kolędy polskie

16 najpopularniejszych polskich kolęd w jazzowej interpretacji jednego z najwybitniejszych polskich pianistów jazzowych – Włodka Pawlika.

8
Kolędy i Pastorałki

Kolędy i pastorałki Zespołu Pieśni i Tańca MAZOWSZE, to najpiękniejsze tradycyjne, polskie kompozycje świąteczne w wykonaniu „perły w koronie Rzeczypospolitej”

7
Kolędy Polskie - Jacek Wójcicki

Polskie kolędy tradycyjne, pochodzące z XVII i XVIII wieku.

6
Kolędy Antoniny Krzyszton

Całość została nagrana na „sto procent”, nic nie było poprawiane i strojone, dzięki czemu słuchacze będą mogli poczuć klimat…

5
Kolędy rybki Mini Mini

Płyta doskonale przybliżająca najmłodszym wspaniałą polską tradycję kolędowania, do wspólnego śpiewania przy wigilijnym stole.

4
Kolędy wielkie

Szlachetne brzmienie fortepianu, kwartetu smyczkowego, gitar akustycznych, trąbki czy perkusjonaliów to krótka muzyczna charakterystyka tej niezwykłej płyty.

3
Najpiękniejsze kolędy śpiewa Teresa Werner

Najpiękniejsze kolędy śpiewa Teresa Werner

2
Kolędy świata

Melodie z Armenii, Bułgarii, Hiszpanii, Nigerii, Ameryki Północnej i Południowej przeplatają się z tradycyjnymi polskimi kolędami…

W poszukiwaniu dróg: Nowe i stare kolędy

„Posłuchajcie naszych wigilijnych refleksji, jeżeli się Wam spodobają, powiedzcie to innym…” – mówi Zbigniew Preisner.

 
 

Katagoria: w księgarniach
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1304  razy.